Круглий стіл «Молодіжні субкультури: аніме та к-поп»

30.12.2022

27 грудня в онлайн форматі відбувся круглий стіл «Молодіжні субкультури: аніме та к-поп» з циклу заходів «Бібліотека і студентство: діалоги», організований Науковою бібліотекою спільно з сектором медіа-простору студентського самоврядування ХНМУ. Модераторками заходу стали директорка НБ ХНМУ Ірина Киричок та студентка ІІ медичного факультету Катерина Остроухова.

Студенти підготували презентації:
• Аніме як окрема субкультура (Максим Скакунов, ІІ медичний факультет)
• Феномен к-поп та дорам (Катерина Остроухова, ІІ медичний факультет)
• Представники к-поп: гурт “Stray Kids” (Ольга Тислюкова, ІІІ медичний факультет

До обговорень долучились ст. викладач кафедри філософії Ольга Федоренко, студенти Володимир Корчагін, Ганна Демченко, Оксана Черепащук, Олександр Чистяков, а також батьки.

Круглий стіл, до якого змогли приєднатися 32 учасника, пройшов в активному обговоренні та у теплій дружній атмосфері. Запропоновано продовжити цикл круглих столів «Молодіжні субкультури».

Більше на сайті Наукової бібліотеки ХНМУ та на її сторінках у соціальних мережах