Круглий стіл «Академічний соціум під час воєнної агресії росії проти україни: психологічні аспекти»

06.05.2022

5 травня в онлайн-форматі відбувся круглий стіл «Академічний соціум під час воєнної агресії росії проти України: психологічні аспекти», організований Науковою бібліотекою (модератор – директорка Ірина Киричок) спільно зі студентським врядуванням ХНМУ (модератор – студентка 3 курсу Ганна Войлокова) за участі канд. психол. наук Анастасії Горецької, керівчині Психологічної служби ХНМУ.

За запрошенням студентів нашого університету у заході взяли участь студенти Буковинського державного медичного університету.
Разом з психологом розбиралися в питаннях подолання стресу, негативних емоційних станів студентів та співробітників університету, адаптації до реалій сьогодення в нашій країні тощо. Захід пройшов в теплій, дружній атмосфері, був цікавим та корисним.

Всього до онлайн-зустрічі змогли приєднатись близько 30 учасників.

Детальніше на сайті Наукової бібліотеки