Конференція щодо інтеграції медицини в ЄС

17.10.2024

16 жовтня 2024 р. відбулася важлива для всієї медичної спільноти України конференція «Європейська інтеграція України: охорона здоров’я».

На заході обговорювали інтеграцію української медицини в європейську систему охорони здоров’я, бо це не лише бажання, а й кропітка та наполеглива робота. Зокрема, це стосується й сфери охорони здоровʼя. Захід було організовано МОЗ спільно з Європейським Союзом, а також за підтримки проєкту ЄС «Надання підтримки Україні у розвитку сучасної системи громадського здоров’я», Expertise France, Всесвітньої організації охорони здоров’я та інших партнерів, які долучилися до організації.

Одна з панелей була присвячена баченню євроінтеграційного майбутнього очима студентства, в якій Харківський національний медичний університет представляла голова Студентського самоврядування Катерина Тополюк.

Наразі фахівці працюють над імплементацією європейських стандартів у чотирьох ключових сферах:

• громадське здоров’я та інтеграція в загальноєвропейські системи контролю та профілактики інфекційних захворювань
  • запровадження європейських стандартів у наданні медичних послуг
  • фармацевтика та забезпечення доступу до безпечних і високоякісних лікарських засобів
  • медична освіта та розвиток кадрового потенціалу

Це все доповнюється наскрізними процесами цифровізації медичної сфери, розвитком цифрових технологій та формування єдиного медичного інформаційного простору.

Переглянути запис трансляції заходу можна за посиланням