Команда ХНМУ стала призеркою інтелект-батлу

20.11.2023

16 листопада з нагоди Міжнародного дня студента за ініціативою Департаменту у справах сім’ї та молоді Харківської міської ради було проведено «Студентський інтелект-батл» серед студентів та курсантів закладів вищої освіти міста.

Участь у заході взяли понад 70 студентів з 18-ти ЗВО.

У батлі взяла участь команда від ХНМУ, до складу якої увійшли студенти першого медичного факультету: Данило Калінін, Еліна Сущенко, Максим Дьяков, Олександр Романов.

Захід проводився в інтерактивному форматі у вигляді гри, метою якої є розвиток інтелектуальних та комунікативних навичок, творчого мислення, популяризація науки та культури серед здобувачів вищої освіти, створення платформи для комунікації студентів з різних вишів.

Команда Харківського національного медичного університету посіла ІІІ місце серед усіх команд університетів Харкова. Переможці і призери батлу отримали кубки та медалі, також серед учасників провели розіграш подарунків.

Вітаємо наших переможців та бажаємо успіху і наснаги для майбутніх досягнень!