Іспити щодо володіння державною мовою складай у ХНМУ!

06.04.2023

На базі Харківського національного медичного університету особи, які претендують на обрання чи призначення на державну посаду, можуть скласти іспити на визначення рівня володіння державною мовою.

Реєстрація на іспит відбувається за посиланням.

Із порядком реєстрації, процедурою проведення іспиту, зразками завдань та іншою інформацією, що стосується отримання державного сертифіката про рівень володіння державною мовою, можна ознайомитися на офіційному сайті Національної комісії зі стандартів державної мови.

Дотримуйтеся інструкцій, наведених на сторінці реєстрації, та уважно перевіряйте правильність введених персональних даних.

Для реєстрації на іспит на базі нашого закладу обирайте з випадного меню Харківський національний медичний університет.

Звертаємо увагу, що іспит відбувається за адресою: просп. Науки, 4 (вхід з просп. Незалежності), Навчально-лабораторний корпус, 4-й поверх.

Відповідальна особа: Фоміна Людмила Володимирівна
lv.fomina1@knmu.edu.ua