Ірина Ярмак – призерка Чемпіонату України
Події
24.06.2026
З 17 по 21 червня 2026 року у Львові відбувся Чемпіонат України зі стрільби з лука серед спортсменів U-21 та U-15. У змаганнях взяли участь 198 спортсменів із 15 областей України. Упродовж п’яти змагальних днів визначалися переможці і призери в особистих, командних та змішаних категоріях олімпійського та блочного лука.
Студентка IV медичного факультету Ірина Ярмак у складі команди Харківської області серед юніорок U-21 виборола бронзову нагороду.
Вітаємо Ірину й бажаємо успіхів на спортивній ниві та подальших досягнень у навчанні!


