Хобі студентки ХНМУ як розрада під час війни

Війна розкидала по різним світам і краям українців, які вже майже протягом дев’яти місяців вимушені ховатися від ворожих бомбардувань. Особливо ця ситуація стосується мешканців таких прифронтових міст, як Харків, у тому числі й співробітників і студентів медичного вишу.

Навесні ми уже розповідали про родину викладачки ХНМУ Ірини Старкової та її доньки-студентки нашого вишу Віолети, які опинилися далеко від свого дому, знайшовши прихисток в селищі міського типу Петропавлівці, що на Дніпропетровщині. Наразі дівчинка вже навчається на ІІ курсі й знаходить розраду своїх переживань у творчому хобі, яким захоплюється ще з дитинства – малюванні.

До вашої уваги розповідь Віолети Старкової від журналістки медіа-порталу Petropavlivka.City Дар’ї Юдіної.