ХНМУ відвідав пластичний хірург з Туреччини

18–20 жовтня в Харківському національному медичному університеті перебував з візитом пластичний хірург клініки Ачібадем Алтунізаде (м. Стамбул, Туреччина) доктор Хакан Агір. Захід відбувся за ініціативою завідувача кафедри хірургії №4 Віталія Макарова.

Під час візиту доктор Агір зустрівся з керівництвом медичного вишу, прочитав серію лекцій для студентів VII факультету з підготовки іноземних студентів та студентів ІІІ медичного факультету, а також провів майстер-класи для лікарів-хірургів на клінічних базах кафедри хірургії № 4.

У ході зустрічі сторони обговорили питання щодо подальшої співпраці, отримання знань та обмін досвідом у галузі реконструктивної пластичної хірургії. Учасники заходу висловили впевненість в майбутній плідній співпраці.