ХНМУ відвідав фахівець з Німеччини

05.10.2021

5 жовтня до Харківського національного медичного університету завітав директор клініки фізіотерапії «Кранкенгімнастік» (м. Герне, Німеччина) Костянтин Поляков.

З почесним гостем зустрілися начальниця відділу міжнародних зв’язків Анжела Стащак та завідувачка кафедри акушерства, гінекології та дитячої гінекології Ірина Тучкіна. Пані Анжела привітала пана Костянтина в стінах медичного вишу та розповіла про історію і сьогодення університету.

Зі свого боку, Костянтин Поляков розповів про свою клініку, яка надає якісну спеціалізовану допомогу. Крім того, у ході зустрічі відбулося обговорення шляхів співпраці між ХНМУ та клінікою, а також можливості реалізувати академічну мобільність для студентів і викладачів вишу в галузі фізичної реабілітації.

Сторони висловили впевненість в подальшій співпраці та домовилися укласти договір про співпрацю.