ХНМУ став учасником проєкту «НМТ Forum»

31 березня в місті Харків в онлайн-форматі з трансляцією на YouTube-каналі Молодіжної ради при Харківському міському голові відбувся захід «НМТ Forum». Основною метою було надання молодим людям підтримки щодо здобуття вищої освіти в Україні, враховуючи нові виклики, з якими вони стикнулися під час воєнного стану.

У рамках заходу відбувся онлайн-день відкритих дверей серед закладів вищої освіти Харкова.

Під час форуму проходили панельні дискусії, на яких школярі та майбутні абітурієнти змогли:

• дізнатися про вступну компанію у 2023 році до закладів вищої освіти;
  • ознайомитися з технічними особливостями вступних випробувань у 2023 році: «Які дати проведення НМТ?», «Які саме предмети?» «Особливості, що введені у новому році при складанні тесту»;
  • познайомитися з найкращими учнями країни, які отримали 200 балів на ЗНО і готові поділитися своїм досвідом та дадуть поради щодо складання тесту;
  • побувати онлайн на дні відкритих дверей серед закладів вищої освіти міста Харкова, щоб ознайомитися із навчальними програмами і дізнатися про особливості навчання під час воєнного стану;
  • зустрітися з молодіжними лідерами, спікерами та менторами, які поділилися своїми надзвичайними історіями вступу до найкращих університетів України та досвідом відкриття власних навчальних проєктів.

У заході взяли участь і представники Харківського національного медичного університету: відповідальна секретарка Приймальної комісії Олена Бугайова та її заступниця Вікторія Головачова. Вони детально зупинилися на основних положеннях Правил прийому на навчання для здобуття вищої освіти в Харківському національному медичному університеті в 2023 р. та відповіли на питання майбутніх вступників та гостей заходу.

Зі свого боку заступниця голови ГО «Студентське самоврядування ХНМУ» Катерина Тополюк поділилася своєю історією вступу до медичного вишу, а також розповіла про студентське життя, як відбувається навчання на сьогоднішній день та які є можливості для студентів після закінчення університету.