ХНМУ обрано до ІІ фази УШП

ННІ ЯО
13.09.2023

14 липня 2023 року Україно-Швейцарський проєкт оголосив про відбір пілотних закладів для тривалої співпраці. Спершу ЗВО заповняли аплікаційну форму, далі вибіркова комісія вивчала та оцінювала ці заявки. Потім були зустрічі з відібраними в першому раунді закладами та обговорення бачення участі у проєкті з адміністрацією закладів освіти.

У підсумку серед 16 медичних університетів та інститутів на конкурсній основі було відібрано 11 пілотних закладів вищої освіти, серед яких і Харківський національний медичний університет.

Участь в ІІ фазі проєкту надасть змогу реалізовувати заходи, які допоможуть якісно впровадити зміни в освіті, переосмислити підходи до роботи зі студентами, комплексно покращити компетенції майбутніх медичних працівників тощо.

Щиро вітаємо університетську спільноту з гідною оцінкою нашої діяльності та реалізацією подальших амбітних планів!