ХМАПО-ХНМУ: 100 років служіння людям

10.11.2023

10 листопада 1923 року наказом Народного комісаріату охорони здоров’я України було засновано Український клінічний інститут для удосконалення лікарів, з 1927 року – Український центральний інститут удосконалення лікарів, пізніше – Харківська медична академія післядипломної освіти, реорганізована у 2023 році шляхом приєднання до Харківського національного медичного університету.

100 років від дня заснування – це роки служіння людям, роки на сторожі охорони здоров’я, роки вирішення важливих проблем медичної науки, роки запровадження новітніх освітніх технологій у післядипломну освіту.

Вітаю всіх, хто частину свого серця залишив і залишає в Харківській медичній академії післядипломної освіти. Бажаю всім Перемоги, Миру і Здоров’я.

Валерій Капустник, ректор Харківського національного медичного університету