Флешмоб «Капелюха на вуха»

Кожну другу п’ятницю жовтня з нагоди Всесвітнього дня дитячої паліативної допомоги українці долучаються до міжнародного флешмобу «Капелюха на вуха». Представники нашого вишу приєдналися до світової спільноти, вдягнувшись в капелюхи.

Мета флешмобу – підтримати невиліковно хворих дітей. Висловити небайдужість може кожен – для цього достатньо одягнути капелюх та опублікувати фото на сторінці у соціальній мережі під хештегом #капелюханавуха. Адже капелюх – це символ комфорту в холодну осінню погоду, якого так прагнуть невиліковні діти.

Попри те, що в нашій країні триває війна, паліативна допомога продовжує розвиватися, а вітчизняна медична спільнота у будь-які часи готова працювати заради наших дітей.
#HatsOn4CPC #капелюханавуха