Фахівці Університетської клініки провели складну операцію

Троє лікарів-ортопедів з Університетської клініки Харківського національного медичного університету спеціально приїхали до Львова в обласну дитячу лікарню «Охматдит» аби прооперувати 16-річну дівчину зі сколіозом.

Завідувач ортопедо-травматологічного відділення д-р мед. наук Дмитро Петренко та ортопеди-травматологи д-р мед. наук Андрій Мезенцев і Дмитро Демченко успішно провели складну майже чотиригодинну операцію з корекції деформації хребта.

«У нас з клінікою є давня дружба. На наше запрошення професори з ортопедії приїжджають оперувати складні випадки сколіозу до нашого госпіталю вже 7-й раз, і ми дальше плануємо їхні візити. Щиро дякуємо, що відгукуються і долають такий довгий шлях, аби врятувати дитяче життя», – повідомила завідувачка ортопедичного відділення «Охматдиту» Злата Кузьо.