Директор ННІПО зустрівся зі старшокурсниками

12.10.2021

5–6 жовтня у Харківському національному медичному університеті відбулися інформаційні зустрічі зі студентами випускних курсів.

У ході заходу були обговорені питання щодо Положення про інтернатуру та вторинну лікарську (провізорську) спеціалізацію, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 22.06.2021 за № 1254.

За результатами зустрічі директор ННІ післядипломної освіти Валерій В’юн надав відповіді на запитання, які найбільше хвилювали студентів з проходження навчання в інтернатурі. Були відокремлені актуальні питання щодо рейтингового розподілу, працевлаштування, відпрацювання після закінчення інтернатури тощо. Перелік цих питань буде направлений до Директорату медичних кадрів, освіти і науки МОЗ України для обговорення.