Дякуємо партнерам за підтримку!

ННІ ЯО
16.05.2022

Незважаючи на складні умови воєнного часу, університет продовжує активну роботу та співпрацю з партнерами.

У межах грантової підтримки, отриманої від Американських рад з міжнародної освіти, в рамках співпраці університету з «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти (Academic IQ)», що започаткував та реалізував «Фонд гуманітарної підтримки українських університетів», було придбано 3 ноутбуки для забезпечення мобільної та ефективної роботи наших співробітників в дистанційному форматі.

Висловлюємо щиру вдячність Американським радам з вищої освіти та проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти (Academic IQ)» за підтримку на шляху забезпечення якості вищої освіти в цей важкий для нашої країни час!