Допомога співвітчизників

17.03.2023

В.о. завідувача кафедри загальної та клінічної патологічної фізіології ім. Д.О. Альперна професор Михайло Мирошниченко на початку війни у березні 2022 року виїхав з родиною з міста до Первомайського, що на Харківщині. Там він знайшов прихисток та зміг налагодити дистанційний процес з викладання навчальної дисципліни за підтримки місцевого каналу «Надія», який надав можливість студентам продовжити навчання, навіть під час відключення електроенергії через російські ракетні обстріли. Наразі у студії працює старлінк і саме тут Михайло Мирошниченко проводить свої заняття зі здобувачами освіти медичного вишу.

Про те, як професор ХНМУ налагодив своє життя у Первомайську, про освітній процес у медичному університеті, підтримку рідних, знайомих і друзів, іноземних партнерів йдеться мова у медіа-проєкті «Свідки» телерадіокомпанії «Надія».