До ХНМУ завітала міжнародна делегація

13 березня 2024 р. у ХНМУ відбулася офіційна зустріч представників вишу з ректором Нідерландської академії бізнесу, президента Міжнародної асоціації медіації, директора Школи переговорів та медіації Навчально-наукового інституту комунікацій Західноукраїнського національного університету професором Яном ван Цвитеном та членкинею Національної комісії України в ЮНЕСКО професоркою Наталією Внуковою.

Під час зустрічі була обговорена низка питань, присвячених можливостям майбутнього співробітництва, академічної мобільності, у тому числі напрямку підтримки освітніх установ Харкова з боку міжнародних організацій, бізнесу та університетів Нідерландів.

Після офіційної частини гості відвідали Музей історії та кафедру патологічної анатомії ХНМУ.

Зустріч відкрила нові можливості для співпраці між освітніми установами України та Нідерландів і сприятиме підвищенню рівня освіти та наукових досягнень в обох країнах.