До дня захисників та захисниць України

14.10.2022

14 жовтня український народ святкує одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, і третє свято, дуже молоде – День захисників та захисниць України. Усі ці свята дуже взаємопов’язані і є надзвичайно актуальними у сьогоденні.

Співробітники і студентська громада ХНМУ приєдналися до урочистостей і провели низку заходів. Зокрема, кафедра суспільних наук провела для студентів І курсу дистанційну навчально-меморіальну сесію, в ході якої було висвітлено питання історії виникнення даного свята.

Так, акцент було зроблено на глибинних християнських коренях даного свята і проаналізовано зв’язок християнського образу Богородиці з формуванням і діяльністю українського козацтва та сучасних українських збройних сил.