Працюють канали отримання повідомлень про корупцію

08.05.2022

Деканам факультетів, завідувачам кафедр та керівникам структурних підрозділів ХНМУ

З метою подальшого забезпечення в ХНМУ системного та  безперервного здійснення заходів із запобігання та виявлення корупції, інформуємо що працюють такі канали отримання повідомлень про корупцію в умовах воєнного часу та інших питань в ХНМУ:

• скринька довіри, що розміщена на офіційному сайті університету dovira@knmu.kharkov.ua.
  • офіційна електронна пошта ХНМУ meduniver@knmu.edu.ua;
  • відповідальна особа з питань запобігання та виявлення корупції в ХНМУ, проректор з науково-педагогічної роботи професор Летік І.В., ел.пошта iv.letik@knmu.edu.ua тел.0503004144.

На офіційному сайті ХНМУ розміщено розпорядчі документи  з питань запобігання та виявлення корупційних проявів в університеті.

Також надаємо корисні контакти на період військових дій на території України:

• спеціальна електрона пошта для повідомлень НЗК про можливих колаборантів: Stopzrada@nazk.gov.ua;
  • спеціальна гаряча лінія СБУ України для повідомлень про підозрілих осіб та предмети: 0800 501 482;
  • чат-бот СБУ України для повідомлень про пересування окупаційних військ https://t.me/stop_russian_war_bot.