Асистентка ХНМУ взяла участь у конгресі

23.09.2024

З 17 по 19 вересня у Женеві, Швейцарія, відбувся Всесвітній онкологічний конгрес, на якому зі своєю науковою роботою виступила асистентка кафедри акушерства та гінекології № 1 Марина Карташова. Її дослідження отримало найвищу оцінку експертів і було визнано найкращим у своїй номінації серед робіт учасників із 120 країн, за що пані Марина отримала почесну нагороду.

Незважаючи на складні умови праці у прифронтових регіонах, фахівці нашого університету продовжують впроваджувати передові методи лікування та діагностики, демонструючи високий рівень професіоналізму.

Ми пишаємося, що наші співробітники гідно представляють українську медичну науку на міжнародній арені та роблять вагомий внесок у розвиток світової медицини!