3D-моделі для студентів стоматологічного профілю

ННІ ЯО
12.05.2023

12 травня представники Центру тривимірних технологій ННІ якості освіти передали штучні черепи з нижніми щелепами та моделі нижньої щелепи для практичних занять із здобувачами освіти стоматологічної профілю.

Співпраця підрозділів медичного вишу триває в межах покращання якості симуляційного навчання та відпрацювання практичних навичок із здобувачами вищої освіти ІІІ–V курсів стоматологічного та медичного факультетів.

Дуже важливо відзначити, що 3D-моделі, виготовлені на найсучаснішому високотехнологічному обладнанні й повністю відтворюють анатомічні особливості будови нижньої щелепи.

Отже, ці моделі стануть в нагоді для підвищення hard skills здобувачів ІІІ курсу щодо відпрацювання методів місцевого знеболення, для IV курсу – стосовно шинування при переломах щелеп, для V курсу – щодо більш детального відпрацювання базових маніпуляцій у щелепно-ліцьовій ділянці.