Медичний турнір «Battle Med»

Однією з найяскравіших сторінок діяльності Молодіжного наукового товариства є Всеукраїнський медичний турнір Battle Med. Надзвичайна подія для кожного студента, який полюбляє цікаві та неординарні завдання, розвиток власних знань, нові знайомства та захоплюючі пригоди.
Турнір включає в себе два цікавих дні: теоретичні завдання, ситуаційні та клінічні задачі за міжнародними протоколами. Усе зроблено у вигляді квесту, що додає цікавості та підтримує дух суперництва! На церемонії закриття всі учасники отримують заохочувальні призи, а найрозумніші та найкреативніші забирають із собою кубки та дипломи!
Найголовніше те, що кожна команда вирішує саме медичні завдання, охоплюючи весь період навчання та покращує своє клінічне мислення у певних ситуаціях. Вже три роки поспіль МНТ збирає студентів з усієї країни задля пригод, нових знань та знайомств!
Battle Med вже став святом медицини, пригод та дружби!

1-й турнірний день – 10 квест-кімнат
2-й турнірний день – клінічні завдання та практичні навички