ISIC («International scientific interdisciplinary conference») – щорічна наукова міжнародна конференція, яка уже традиційно проходить у стінах нашої alma mater. Одна із найбільших біомедичних конференцій України та знакова подія серед медичної спільноти міста Харкова. Щорічно у конференції беруть участь більше 300 молодих науковців з різних країн світу.

Головною метою проведення конференції є надання можливості студентам, молодим вченим, активним науковцям, інтернам та лікарям поділитися своїми ідеями та поглядами з медичною спільнотою, ознайомитися з актуальними науковими дослідженнями та представити власні результати наукових праць міжнародній аудиторії.

Офіційною мовою конференції є англійська, що надає можливість учасникам заходу поділитися своїми науковими здобутками з більш широкою аудиторією та міжнародними партнерами. Також всі учасники конференції мають змогу прослухати актуальні лекції іноземних лекторів та Почесних професорів ХНМУ, взяти участь у цікавих майстер-класах і насиченій науковій програмі.

Традиційно конференція складається із наступних секцій: «Хірургія», «Внутрішня медицина», «Акушерство та гінекологія», «Біомедичні науки», «Нейронауки», «Стоматологія», «Інфекційні хвороби», «Медична генетика», «Педіатрія та неонатологія», «Профілактична медицина» та Постерна секція.

У період пандемії захід було успішно проведено в online-форматі, всі учасники отримали незабутні враження та були нагороджені на урочистій онлайн-церемонії закриття конференції.