Міжнародна діяльність кафедри ортопедичної стоматології

Основним пріоритетом в розвитку міжнародного співробітництва кафедра бачить у розширенні можливостей, які будкть спрямовані на пошук напрямків наукових розробок, вибір тенденцій сучасного професійного розвитку.
В цьому контексті, у програмі академічної мобільності “Мевляна” кафедрою був отриманий грант на здійснення викладацької діяльності у Чукурова Університеті (м. Адана, Турецька Республіка, 2015).
Так, делегація кафедральних співробітників відвідала стоматологічний медичний заклад у м. Познань (2018) Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, де отримала можливість ознайомитися з структурою університетської стоматологічної клініки, дізнатися особливості освітньої системи, провести робочі консультації в організації студентських практичних занять, отримала можливість перейняти досвід польських колег.
В рамках реалізації програми академічної мобільності кафедра ортопедичної стоматології здійснювала прийом іноземної делегації у кількості 8 представників Тегеранського університету медичних наук (м. Тегеран, Іран – 2019). Для обговорення, іранська делегація надала презентацію можливостей їх університету в стоматологічному аспекті для широкої аудиторії викладачів, студентів і аспірантів, був проведений круглий стіл для обміну досвідом та знаннями у сфері освіти та охорони здоров’я (як у навчальному, лікувальному та і в науковому напрямках).
Кафедра ортопедичної стоматології в рамках міжнародного науково-технічного співробітництва, згідно договору (термін дії 28.10.2016-28.10.2021) співпрацює із зарубіжним закладом Республіки Молдови, Державним Університетом Медицини та Фармації ім. Ніколая Тестеміцану. Головним напрямком співробітництва є підтримка і розвиток довгострокового взаємовигідного наукового, навчально-методичного та організаційно-адміністративного співробітництва. В рамках співпраці проводилися он-лайн лекції, клінічні розбори, діалоги зі студентами стоматологічного факультету та обговорювалися і структурувалися напрямки можливих наукових розробок.
Співробітники кафедри беруть активну участь у стажуванні як в вітчизняному стоматологічному простору, так і за кордоном:
-Lublin Medical University, Lublin, Republic of Poland (2018),
-International Dental Meeting ID Infotage dental Berlin, Німеччина (2018),
-Кельн, Німеччина ( 2019)
-Wyzsa Szkole Stosunkow Miedzynarodowych i Komunskacji Spolecznej w Chelmie , Republic of Poland (02.01.2020 – 31.01.2020 )
-“The TUMS-KhNMU International USERN Spring e-Course” онлайн марафону-інтенсиву Харківського національного медичного університету спільно с ТУМС та USERN, Tehran, Iran- Ukraine(2021).
Студенти, які активно займаються додатковим розширенням знань та вмінь на кафедрі, приймають активну участь у житті нашого університету, періодично делегуються в іноземні університети для обміну досвідом як у освітньому процесі, так і в практичному сенсі. Зокрема були поїздки в Болгарію та Японію.