Лікувальна робота кафедри внутрішніх та професійних хвороб

Клінічними базами кафедри є:

• клініка НДІ гігієни праці та профзахворювань Харківського національного медичного університету;
  • Військово-медичний клінічний центр Північного регіону Департаменту охорони здоров’я Міністерства оборони України (в/ч А3306);
  • Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті № 2, Філія «Центр охорони здоров’я» ПАТ «Укрзалізниця».

У рамках лікувально-діагностичної роботи колектив кафедри на основних клінічних базах впроваджує новітні методи діагностики, лікування і профілактики внутрішніх та професійних хвороб.

Викладачі кафедри надають консультативну допомогу робітникам промислових підприємств і пацієнтам поліклінік міста Харкова, а також проводять організаційно-методичну роботу для лікарів-профпатологів і терапевтів.