Лікувальна робота кафедри анестезіології, інтенсивної терапії та дитячої анестезіології

Лікувальна робота кафедри здійснюється на клінічних базах:

• Харківська обласна клінічна лікарня (відділення анестезіології, відділення інтенсивної терапії).
  • Харківська обласна дитяча клінічна лікарня (відділення анестезіології, інтенсивної терапії).
  • Харківська обласна дитяча інфекційна клінічна лікарня (відділення, інтенсивної терапії).
  • Харківська обласна клінічна травматологічна лікарня (відділення анестезіології, інтенсивної терапії).
  • Харківський обласний клінічний центр урології та нефрології ім. проф. Шаповала (дитяче урологічне відділення).
  • Інститут патології хребта та суглобів АМН України ім. проф. Ситенка (відділ анестезіології).
  • Інститут загальної та невідкладної хірургії АМН України ім. проф. Зайцева (відділення анестезіології, інтенсивної терапії).

Всі клінічні бази кафедри надають високоспеціалізовану анестезіологічну та реанімаційну допомогу дитячому та дорослому населенню, мають сучасне обладнання: вентилятори експертного класу, багатофункціональні монітори з можливістю оцінки серцевого викиду, приліжкові УЗД-сканери, сучасні наркозні станції, обладнання для гемодіалізу, ультрафільтрації, лікувального плазмаферезу, ЕКМО, інфузійні помпи, лабораторні можливості визначення життєво-важливих показників КОС, водно-електролітного обміну та ін.

Всі викладачі кафедри є членами ГО «Асоціація анестезіологів України». Доцент Голяніщев М.О. є членом Європейської спілки анестезіології та інтенсивної терапії.