Історія стоматологічного факультету

Історія Харківської стоматологічної школи починається з 1921 р., коли було засновано одонтологічний факультет у складі Харківської медичної академії. Цим історичним рішенням був закладений фундамент вищої стоматологічної освіти в Україні.

1921 рік – Харківська медична академія перейменована на Харківський медичний інститут, у складі якого було утворено 2 факультети: медичний та одонтологічний.

1931 рік – Одонтологічний факультет перетворений у Харківський стоматологічний інститут.

1967 рік – Стоматологічний інститут був переведений в місто Полтаву і перейменований в Полтавський медичний стоматологічний інститут.

1978 рік – у Харківському медичному інституті відкрито стоматологічний факультет.

1994 рік – Харківський державний медичний університет є правонаступником Харківського медичного інституту.

2007 рік – Харківський національний медичний університет.

У різні роки стоматологічний факультет очолювали видатні вчені різних галузей медицини: заслужений професор Гофунг Є.М., доц. Фрідман Я.Л., проф. Фабрикант М.Б., проф. Лінденбаум Л.М., доц. Вольтер П.К., Кривоносов М.В., Філатов В.Ф., Рузін Г.П., Голік В.П., Капустник В.А., Ніконов В.В.