Історія кафедри терапевтичної стоматології

Кафедру засновано 1921 р. разом із відкриттям одонтологічного факультету Харківського медичного інституту (ХМІ). Спочатку кафедра мала назву консервативного зуболікування, потім консервативного зуболікування з пропедевтичною одонтологією. Засновником та першим її завідувачем був професор Ехей Нахменович (Єфим, Юхим Михайлович) Гофунг.
Перший склад кафедри: зубний лікар Гофунг Е. Н. – завідувач; зубний лікар Шварцер Е. Б. – старший асистент; зубні лікарі Покровська В. А., Вольшонок С. С., Соколовський М. В., Левіна Ф. І. – ординатори; Рабінович В. І. – лаборант; зубний лікар Вількомірська А. Л. – завідувач господарства; Дубровін І. Ф., Шевченко Т. М.
Після реорганізації у ХМІ було відновлено стоматологічний факультет (1978 р.). У грудні 1979 р. продовжила свою діяльність кафедра терапевтичної стоматології. З 1979 р. по 2004 р. кафедрою керувала професор Галина Федорівна Катурова. Педагогічним колективом створювалася навчальна, наукова та лікувальна бази кафедри.
З 2004 р. кафедру очолює професор, д. мед. н. Рябоконь Євген Миколайович – вихованець ХМІ.