-
З української мови
РЕЗУЛЬТАТИ
ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ У ФОРМІ СПІВБЕСІДИ
З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ
вступників при вступі до ХНМУ у 2023 роцікурс 1
ступінь освіти «Бакалавр»
спеціальність 223 «Медсестринство»
спеціалізація 223.01 «Медсестринство»№з/п ПІБ УКРАЇНСЬКА МОВА 1. Зубко Олександр Миколайович 157 Затверджено рішенням Приймальної комісії ХНМУ (протокол № 21 від 11.07.2023 року)
-
З математики
РЕЗУЛЬТАТИ
ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ У ФОРМІ СПІВБЕСІДИ
З МАТЕМАТИКИ
>вступників при вступі до ХНМУ у 2023 роцікурс 1
ступінь освіти «Бакалавр»
спеціальність 223 «Медсестринство»
спеціалізація 223.01 «Медсестринство»№з/п
ПІБ МАТЕМАТИКА
1.
Зубко Олександр Миколайович 130
Затверджено рішенням Приймальної комісії ХНМУ (протокол № 21 від 11.07.2023 року)
-
З біології
РЕЗУЛЬТАТИ
ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ У ФОРМІ СПІВБЕСІДИ
З БІОЛОГІЇ
вступників при вступі до ХНМУ у 2023 роцікурс 1
ступінь освіти «Бакалавр»
спеціальність 223 «Медсестринство»
спеціалізація 223.01 «Медсестринство»№з/п
ПІБ БІОЛОГІЯ
1.
Зубко Олександр Миколайович 155
Затверджено рішенням Приймальної комісії ХНМУ (протокол № 21 від 11.07.2023 року)
-
З іноземної мови
РЕЗУЛЬТАТИ
СПІВБЕСІДИ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ
вступників при вступі до ХНМУ у 2023 роцікурс 1
ступінь освіти «Магістр»
конкурсна пропозиція «Публічне управління та адміністрування»
спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування»
освітня програма «Управління у сфері охорони здоров`я»№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові ІНОЗЕМНА МОВА 1. Авдєєнко Олександра Ігорівна 186 2. Алєксєнко Тетяна Анатоліївна 148 3. Алхімов Сергій Юрійович 192 4. Бабай Наталія Анатоліївна 190 5. Боровик Юлія Олександрівна 154 6. Вовк Олег Юрійович 198 7. Дворніцька Мирослава Русланівна 162 8. Демчук Анастасія Андріївна 187 9. Єрьома Ірина Вікторівна 190 10. Жар Вікторія Володимирівна 173 11. Зикова Олена Вікторівна 164 12. Катамадзе Софіко Нодаріївна 191 13. Комарова Марина Василівна 174 14. Кушнірська Олена Євгенівна 194 15. Ладика Тарас Миколайович не з’явився 16. Лизогуб Микола Віталійович 200 17. Маталега Ірина не з’явився 18. Мужецька Анна Юріївна 195 19. Рисована Любов Михайлівна 170 20. Судакова Анна Валеріївна 195 21. Сулейманов Вадим Абульфатович 149 22. Тертична Тетяна Володимирівна 163 23. Ткаченко Ольга Ігорівна 137 24. Чеботенко Олег Романович 168 25. Чеканова Ірина Вікторівна 198 26. Чепелева Дарина Вікторівна 174 27. Шапкін Антон Сергійович 195 Затверджено рішенням Приймальної комісії ХНМУ (протокол № 23 від 18.07.2023 року)
РЕЗУЛЬТАТИ
СПІВБЕСІДИ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ
вступників при вступі до ХНМУ у 2023 роцікурс 1
ступінь освіти «Магістр»
конкурсна пропозиція «Освітні, педагогічні науки»
спеціальність 011 «Освітні, педагогічні науки»
освітня програма «Педагогіка вищої школи»№ з/п
Прізвище, ім’я, по батькові ІНОЗЕМНА МОВА
1. Бабай Оксана Миколаївна 178 2. Бердіков Ігор Олександрович 164 3. Бушуєв Максим Володимирович 187 4. Гіржев Сергій Романович 183 5. Гречанін Ярослав Русланович 179 6. Кравчун Павло Павлович 193 7. Пальчик Сергій Михайлович 133 8. Сулейманов Вадим Абульфатович не з’явився 9. Тіщенко Олександра Миколаївна 165 Затверджено рішенням Приймальної комісії ХНМУ (протокол №28 від 25.07.2023 року)
РЕЗУЛЬТАТИ
СПІВБЕСІДИ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ
вступників при вступі до ХНМУ у 2023 роцікурс 1
ступінь освіти «Магістр»
конкурсна пропозиція «Громадське здоров`я»
спеціальність 229 «Громадське здоров`я»
освітня програма «Громадське здоров`я»№ з/п
Прізвище, ім’я, по батькові ІНОЗЕМНА МОВА
1. Александрова Катерина Володимирівна 192 2. Берник Оксана Орестівна 177 3. Бєсєдіна Ірина Іванівна 175 4. Вербицька Яніна Миколаївна 144 5. Грищенко Тетяна Вікторівна 179 6. Креницька Дарина Ігорівна 187 7. Ленська Ольга Вячеславна 176 8. Лісова Єлизавета Миколаївна 180 9. Макарук Юлія Геннадіївна 177 10. Машевич Аліна Миколаївна 172 11. Сімонян Люсіне Сандроївна 175 12. Сіренко Павло Олександрович 186 13. Черненко Вікторія Володимирівна 160 14. Чурілова Євгенія Сергіївна 146 15. Шабельник Олег Іванович 155 Затверджено рішенням Приймальної комісії ХНМУ (протокол №28 від 25.07.2023 року)
РЕЗУЛЬТАТИ
СПІВБЕСІДИ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ
вступників при вступі до ХНМУ у 2023 році
курс 1
ступінь освіти «Магістр»
конкурсна пропозиція «Освітні, педагогічні науки»
спеціальність 011 «Освітні, педагогічні науки»
освітня програма «Педагогіка вищої школи»№ з/п
Прізвище, ім’я, по батькові ІНОЗЕМНА МОВА
1. Сулейманов Вадим Абульфатович 141 Затверджено рішенням Приймальної комісії ХНМУ (протокол №31 від 28.07.2023 року)
РЕЗУЛЬТАТИ
СПІВБЕСІДИ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ
вступників при вступі до ХНМУ у 2023 році
курс 1
ступінь освіти «Магістр»
конкурсна пропозиція «Публічне управління та адміністрування»
спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування»
освітня програма «Управління у сфері охорони здоров`я»№ з/п
Прізвище, ім’я, по батькові ІНОЗЕМНА МОВА
1. Маталега Ірина 187 Затверджено рішенням Приймальної комісії ХНМУ (протокол №31 від 28.07.2023 року)
-
З основ економіки та управління
РЕЗУЛЬТАТИ
ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ У ФОРМІ ФАХОВОГО ІСПИТУ
З ОСНОВ ЕКОНОМІКИ ТА УПРАВЛІННЯ
вступників при вступі до ХНМУ у 2023 роцікурс 1
ступінь освіти «Магістр»
конкурсна пропозиція «Публічне управління та адміністрування»
спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування»
освітня програма «Управління у сфері охорони здоров`я»№ з/п
Прізвище, ім’я, по батькові ОСНОВИ ЕКОНОМІКИ ТА УПРАВЛІННЯ
1. Авдєєнко Олександра Ігорівна 156,5 2. Алєксєнко Тетяна Анатоліївна 177,5 3. Алхімов Сергій Юрійович 168 4. Бабай Наталія Анатоліївна 151,5 5. Боровик Юлія Олександрівна 124,5 6. Вовк Олег Юрійович 154 7. Дворніцька Мирослава Русланівна 149 8. Демчук Анастасія Андріївна 149 9. Єрьома Ірина Вікторівна 168 10. Жар Вікторія Володимирівна 131,5 11. Зикова Олена Вікторівна 147 12. Катамадзе Софіко Нодаріївна 156 13. Комарова Марина Василівна 134 14. Кушнірська Олена Євгенівна 149 15. Ладика Тарас Миколайович не з’явився 16. Лизогуб Микола Віталійович 158,5 17. Маталега Ірина не з’явився 18. Мужецька Анна Юріївна 154 19. Рисована Любов Михайлівна 168 20. Судакова Анна Валеріївна 149 21. Сулейманов Вадим Абульфатович 114 22. Тертична Тетяна Володимирівна 156 23. Ткаченко Ольга Ігорівна 157,5 24. Чеботенко Олег Романович 144,5 25. Чеканова Ірина Вікторівна 152,5 26. Чепелева Дарина Вікторівна 159,5 27. Шапкін Антон Сергійович 173 Затверджено рішенням Приймальної комісії ХНМУ (протокол № 23 від 18.07.2023 року)
РЕЗУЛЬТАТИ
ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ У ФОРМІ ФАХОВОГО ІСПИТУ
З ОСНОВ ЕКОНОМІКИ ТА УПРАВЛІННЯ
вступників при вступі до ХНМУ у 2023 році
курс 1
ступінь освіти «Магістр»
конкурсна пропозиція «Публічне управління та адміністрування»
спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування»
освітня програма «Управління у сфері охорони здоров`я»
№ з/п
Прізвище, ім’я, по батькові ОСНОВИ ЕКОНОМІКИ ТА УПРАВЛІННЯ
1. Маталега Ірина 159,5 Затверджено рішенням Приймальної комісії ХНМУ (протокол №31 від 28.07.2023 року)
-
З основ фізичної реабілітації
РЕЗУЛЬТАТИ
ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ У ФОРМІ ФАХОВОГО ІСПИТУ
З ОСНОВ ФІЗИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ
вступників при вступі до ХНМУ у 2023 роцікурс 1
ступінь освіти «Магістр»
конкурсна пропозиція «Терапія та реабілітація, денна»
спеціальність 227 «Терапія та реабілітація»
освітня програма «Фізична терапія»
спеціалізація 227.01 «Фізична терапія»№ з/п
Прізвище, ім’я, по батькові ОСНОВИ ФІЗИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ
1. Алієв Марлен Рашидович 158 2. Андрієнко Альона Русланівна 155 3. Багрова Тамара Сергіївна 153 4. Бершадський Євген Андрійович 150 5. Бєлєзной Богдан Юрійович 159 6. Галепа Анна Юріївна 185 7. Грімзін Святослав Ігорович 178 8. Губернюк Євгеній Олексійович 162 9. Діденко Руслана Володимирівна 152 10. Карабут Кирило Вячеславович 166 11. Каранда Аліна Євгенівна 150 12. Коваленко Яна Олегівна 179 13. Кушковий Руслан Артемович 167 14. Могильов Данило Валерійович 174 15. Мороз Анна Ігорівна 145 16. Мороз Олексій Юрійович 155 17. Нагорна Вікторія Євгеніївна 175 18. Оксінчук Богдан Олександрович 158 19. Остапенко Євген Олександрович 179 20. Пантеєв Олександр Андрійович 168 21. Парамонов Максим Станіславович 155 22. Парфенюк Олександра Володимирівна 158 23. Пежемський Євген Євгенович 149 24. Перепелиця Пилип Сергійович 156 25. Польова Ірина Віталіївна не з’явився 26. Прокопов Дмитро Олександрович 155 27. Сегал Микита Робертович 183 28. Середа Сергій Анатолійович 156 29. Сипко Тимур Олександрович 165 30. Склярова Марина Олександрівна 176 31. Солоха Микола Геннадійович 152 32. Тетянченко Анастасія 158 33. Тищенко Олександр Сергійович 156 34. Толстая Наталія Олегівна 154 35. Тріщило Тетяна Вікторівна 186 36. Тютюнник Поліна Вікторівна 150 37. Чубенко Валерія Андріївна 156 38. Шрамко Карина Вікторівна 150 39. Штиря Дар`я Олександрівна не з’явився 40. Щербина Сергій Сергійович не з’явився Затверджено рішенням Приймальної комісії ХНМУ (протокол № 24 від 19.07.2023 року)
РЕЗУЛЬТАТИ
ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ У ФОРМІ ФАХОВОГО ІСПИТУ
З ОСНОВ ФІЗИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ
вступників при вступі до ХНМУ у 2023 році
курс 1
ступінь освіти «Магістр»
конкурсна пропозиція «Терапія та реабілітація, денна»
спеціальність 227 «Терапія та реабілітація»
освітня програма «Фізична терапія»
спеціалізація 227.01 «Фізична терапія»№
з/п
Прізвище, ім’я, по батькові ОСНОВИ ФІЗИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ
1. Анісімов Микита Володимирович 159 2. Безверхній Владислав Олегович 152 3. Благий Олег Олегович 155 4. Буйновська Валерія Віталіївна 171 5. Воронков Владислав Андрійович 159 6. Дубін Владислав Анатолійович 163 7. Зарва Данііл Олександрович 157 8. Козир Давід Олександрович 154 9. Кошелюк Олена Станіславівна не з’явився 10. Мануйленко Станіслав Олександрович 158 11. Ратнюк Павло Олександрович 158 12. Тетьоркін Владислав Миколайович 155 13. Фесюк Тарас Вячеславович не з’явився 14. Штепура Максим Володимирович 177 15. Штиря Дар`я Олександрівна не з’явився 16. Щербина Сергій Сергійович не з’явився 17. Янкова Ірина Анатоліївна 163 Затверджено рішенням Приймальної комісії ХНМУ (протокол №31 від 28.07.2023 року)
-
З клінічного медсестринства
РЕЗУЛЬТАТИ
ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ У ФОРМІ ФАХОВОГО ІСПИТУ
З КЛІНІЧНОГО МЕДСЕСТРИНСТВА
вступників при вступі до ХНМУ у 2023 роцікурс 1
ступінь освіти «Магістр»
конкурсна пропозиція «Медсестринство»
спеціальність 223 «Медсестринство»
освітня програма «Сестринська справа»№
з/п
Прізвище, ім’я, по батькові КЛІНІЧНЕ МЕДСЕСТРИНСТВО
1. Глобіна Наталія Іванівна 140 2. Гук Аліна Анатоліївна 160 3. Кулик Анастасія Віталіївна 150 4. Лисенко Любов Вячеславівна не з`явився 5. Луценко Катерина Валентинівна 162 6. Прийма Наталія Василівна 138 7. Сазонова Ольга Семенівна 147 8. Товстогон Ксенія Вікторівна 151 Затверджено рішенням Приймальної комісії ХНМУ (протокол № 26 від 21.07.2023 року)
-
З клінічної лабораторної діагностики
РЕЗУЛЬТАТИ
ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ У ФОРМІ ФАХОВОГО ІСПИТУ
З КЛІНІЧНОЇ ЛАБОРАТОРНОЇ ДІАГНОСТИКИ
вступників при вступі до ХНМУ у 2023 роцікурс 1
ступінь освіти «Магістр»
конкурсна пропозиція «Технології медичної діагностики та лікування, денна»
спеціальність 224 «Технології медичної діагностики та лікування»
освітня програма «Лабораторна діагностика»
спеціалізація «Лабораторна діагностика»№
з/п
Прізвище, ім’я, по батькові КЛІНІЧНА ЛАБОРАТОРНА ДІАГНОСТИКА
1. Арсан Ліна Арсан 195 2. Батюк Дмитро Михайлович 143 3. Безрук Павло Вячеславович 136 4. Буравльов Богдан Євгенійович 200 5. Гангур Аріна Юріївна 184 6. Головань Єгор Юрійович 171 7. Гринюк Софія Максимівна 194 8. Гузар Діана Андріївна 192 9. Гуріна Маргарита Андріївна 194 10. Гутовський Владислав Сергійович 185 11. Карамишева Анна Дмитрівна 199 12. Клименко Кароліна Вікторівна 193 13. Коломоєць Олександр Костянтинович 194 14. Лапшина Ольга Сергіївна 200 15. Маковик Анна Юріївна 200 16. Мамай Римма Віталіївна 200 17. Маргарян Генрік Арутюнович 167 18. Марченко Катерина Сергіївна 200 19. Пляскіна Віталіна Олексіївна 199 20. Понікарова Анастасія Вікторівна 139 21. Рудюк Анастасія Сергіївна 197 22. Сердюк Яна Володимирівна 186 23. Сич Марина Володимирівна не з`явився 24. Сищенко Софія Андріївна 192 25. Соболь Марія Володимирівна 180 26. Сорока Анастасія Олександрівна 195 27. Сторожук Тетяна Олексіївна 200 28. Тесленко Дарина Олександрівна 116 29. Товкач Анастасія Олександрівна 194 30. Толдінова Лілія Леонідівна 200 31. Чикал Ілля Олегович 181 32. Швець Катерина Сергіївна 199 33. Шепелевич Ганна Сергіївна 110 Затверджено рішенням Приймальної комісії ХНМУ (протокол № 26 від 21.07.2023 року)
РЕЗУЛЬТАТИ
ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ У ФОРМІ ФАХОВОГО ІСПИТУ
З КЛІНІЧНОЇ ЛАБОРАТОРНОЇ ДІАГНОСТИКИ
вступників при вступі до ХНМУ у 2023 році
курс 1
ступінь освіти «Магістр»
конкурсна пропозиція «Технології медичної діагностики та лікування, денна»
спеціальність 224 «Технології медичної діагностики та лікування»
освітня програма «Лабораторна діагностика»
спеціалізація «Лабораторна діагностика»№
з/п
Прізвище, ім’я, по батькові КЛІНІЧНА ЛАБОРАТОРНА ДІАГНОСТИКА
1. Жуков Данило Володимирович не з`явився 2. Кушнір Артем Володимирович 176 Затверджено рішенням Приймальної комісії ХНМУ (протокол №31 від 28.07.2023 року)
-
З основ педагогіки
РЕЗУЛЬТАТИ
ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ У ФОРМІ ФАХОВОГО ІСПИТУ
З ОСНОВ ПЕДАГОГІКИ
вступників при вступі до ХНМУ у 2023 роцікурс 1
ступінь освіти «Магістр»
конкурсна пропозиція «Освітні, педагогічні науки»
спеціальність 011 «Освітні, педагогічні науки»
освітня програма «Педагогіка вищої школи»№ з/п
Прізвище, ім’я, по батькові ОСНОВИ ПЕДАГОГІКИ
1. Бабай Оксана Миколаївна 153 2. Бердіков Ігор Олександрович 146 3. Бушуєв Максим Володимирович 170 4. Гіржев Сергій Романович 185 5. Гречанін Ярослав Русланович 177 6. Кравчун Павло Павлович 157 7. Пальчик Сергій Михайлович 158 8. Сулейманов Вадим Абульфатович не з’явився 9. Тіщенко Олександра Миколаївна 130 Затверджено рішенням Приймальної комісії ХНМУ (протокол №28 від 25.07.2023 року)
РЕЗУЛЬТАТИ
ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ У ФОРМІ ФАХОВОГО ІСПИТУ
З ОСНОВ ПЕДАГОГІКИ
вступників при вступі до ХНМУ у 2023 році
курс 1
ступінь освіти «Магістр»
конкурсна пропозиція «Освітні, педагогічні науки»
спеціальність 011 «Освітні, педагогічні науки»
освітня програма «Педагогіка вищої школи»№ з/п
Прізвище, ім’я, по батькові ОСНОВИ ПЕДАГОГІКИ
1. Сулейманов Вадим Абульфатович 138 Затверджено рішенням Приймальної комісії ХНМУ (протокол №31 від 28.07.2023 року)
-
З основ громадського здоров`я
РЕЗУЛЬТАТИ
ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ У ФОРМІ ФАХОВОГО ІСПИТУ
З ОСНОВ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВЯ
вступників при вступі до ХНМУ у 2023 роцікурс 1
ступінь освіти «Магістр»
конкурсна пропозиція «Громадське здоров`я»
спеціальність 229 «Громадське здоров`я»
освітня програма «Громадське здоров`я»№
з/п
Прізвище, ім’я, по батькові ОСНОВИ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ`Я
1. Александрова Катерина Володимирівна 200 2. Берник Оксана Орестівна 154 3. Бєсєдіна Ірина Іванівна 124,5 4. Бурдюг Вікторія Сергіївна 174 5. Вербицька Яніна Миколаївна 166,5 6. Грищенко Тетяна Вікторівна 155 7. Креницька Дарина Ігорівна 156 8. Ленська Ольга Вячеславна 167 9. Лісова Єлизавета Миколаївна 178,5 10. Макарук Юлія Геннадіївна 147 11. Машевич Аліна Миколаївна 138,5 12. Сімонян Люсіне Сандроївна 134 13. Сіренко Павло Олександрович 161 14. Черненко Вікторія Володимирівна 151,5 15. Чурілова Євгенія Сергіївна 147 16. Шабельник Олег Іванович 166,5 Затверджено рішенням Приймальної комісії ХНМУ (протокол №28 від 25.07.2023 року)