Студентське життя ІІІ медичного факультету

На факультеті створені всі умови для навчання, мешкання і відпочинку студентів. Активну роботу протягом навчального року здійснювали Студентське самоврядування та профспілкове бюро студентів факультету. Важливу роль у вихованні громадянських чеснот серед наших студентів відіграє робота щодо залучення їх до участі у волонтерському русі. Студентська громада факультету постійно бере участь у численних благодійних акціях, серед яких найзначнішими є:

• Догляд за могилами відомих вчених-медиків;
  • Робота волонтерів з хоспісами м. Харкова;
  • Робота волонтерів на пунктах вакцинації від COVID-19;
  • Підтримка дитячої школи-інтернату м. Куп’янськ;
  • Акція «Від серця до серця»;
  • Донорство;
  • Робота волонтерів у військових шпиталях м. Харкова.

Велику увагу деканат приділяє залученню студентів до таких напрямків діяльності, як робота з іноземними студентами, мистецько-естетичне виховання та інше.

З кожним роком набирає масовості рух за здоровий спосіб життя. Студенти факультету взяли активну участь у Спартакіадах на рівні гуртожитків і факультетів університету та між ЗВО м. Харкова, де неодноразово займали призові місця.

Крім того, значна кількість студентів є учасниками туристичних подорожей, які надзвичайно корисні для здоров’я і багаті на позитивні враження.