Школа молодого науковця «Science for everybody»

ЩО? Міні-заходи, які висвітлюють аспекти наукової діяльності

ЯК? Креативно, практично-орієнтовано, цікаво

ДЛЯ КОГО? Для молодих науковців, які роблять свої перші кроки в науці

Усе ще вважаєш, що бути науковцем нудно? Не знаєш, як написати тези? Міркуєш над тим, як гідно представити доповідь? Боїшся вести наукові диспути? Друже, тобі до нас!!!!

Що ми пропонуємо:

Short lectures спеціально для тих, хто не може всидіти на довгих академічних лекціях. Інформація представлена лекційними блоками по 5, 10 чи 15 хвилин. Цього часу цілком вистачає, аби висвітлити певну проблему. Доповідачем може виступати будь-хто, умов насправді 2 – вкластись у тайм та зацікавити аудиторію. Тема доповіді – довільна, така, що стосується певного аспекту наукової діяльності.

ІНТЕНСИВИ. Переконані, що для досягнення майстерності у чомусь треба невпинно тренуватись. Так-так, науковцям також потрібен воркаут. Проводитиме майстер-класи, на яких будемо навчатись правильно писати тези, вибудовуватимемо стратегію успішної презентації, міркуватимемо над філософією успішного спічу та багато іншого.

Дебати. Уміння вести науковий диспут – візитівка кожного науковця. Прокачаємо ці навички разом і навчимось диспутувати «по-справжньому».

Soft-skills strategy. Навчатимемось виходити з нестандартних ситуацій, у які може потрапити кожен науковець (забуті слова під час доповіді, непрацююча презентація, вкрай допитливі опоненти). Ці інтенсиви допоможуть вам вибудувати тактику ваших дій у таких ситуаціях. Паралельно розвиватимемо комунікативні навички, навички самоорганізації, будемо креативити та вчитись працювати з інформацією.

Цікаво??? Чекаємо на наших найближчих заходах.