Післядипломна освіта кафедри медицини катастроф та військової медицини

На кафедрі відбувається підготовка лікарів-інтернів за спеціальностями «Медицина невідкладних станів», «Анестезіологія та інтенсивна терапія», інших суміжних спеціальностей («Загальна практика – сімейна медицина», «Хірургія», «Урологія», «Травматологія» станів» та ін.).

Для підвищення кваліфікації лікарів у межах БПР на кафедрі проходять курси тематичного удосконалення, навчання на міжнародних сертифікованих тренінгах, зокрема 2-денний тренінг з тактичного застосування ультразвуку «TUSC-UA Course», 2-денний тренінг контролю психологічної шкоди «Psychological Damage Control Training», 2-денний курс «Advanced Course for Damage Control Surgery», тренінг з навчання активних дій на випадок хімічної загрози «Chemical hazard training».

Згідно з наказом МОЗ України від 22.02.2019 № 446 «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів» результатом підвищення кваліфікації на циклах тематичного удосконалення в закладах (на факультетах) післядипломної освіти, у тому числі за змішаною (денною та дистанційною) формою освіти, є відповідний сертифікат, який залежно від тривалості курсу має відповідну кількість балів.