Зустріч представників студентського самоврядування

21 липня у м. Вінниця відбулася зустріч голови ГО «Студентське самоврядування Харківського національного медичного університету» з колегами з Вінницького національного медичного університету імені М.І. Пирогова.

Катерина Тополюк зустрілася з представниками Студентського самоврядування ВНМУ ім. М.І. Пирогова – головою Вікторією Кравець та її колегами.

Метою зустрічі стало обговорення актуальних питань щодо співпраці, обмін досвідом щодо розвитку студентського самоврядування, виявлення певних перешкод у функціонуванні органів Студентського самоврядування та формування шляхів їх вирішення. Також колеги з Вінниці провели екскурсію по навчальному корпусу Вінницького вишу та місту.

У результаті зустрічі представники студентських самоврядувань домовилися про наступну робочу зустріч в онлайн-форматі задля подальшої співпраці та розвитку спільних проєктів, а також Катерина Тополюк запросила колег відвідати м. Харків у форматі зворотної зустрічі для закріплення співпраці.

Дякуємо спільноті Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова за теплий прийом!