Завершення «Школи позамедичної освіти»

ННІ ЯО
18.07.2024

Заступниця директора Навчально-наукового інституту якості освіти ХНМУ Інна Чухно завершила участь в «Школі позамедичної освіти», третя сесія якої пройшла у Львівській області 11–13 липня в рамках заходів Україно-Швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти».

Загалом протягом 3-х місяців відбулося три сесії:

• Про системи (спікери: Сергій Квіт, Павло Ковтонюк, Олександр Лінчевський, Євген Глібовицький, Андрій Вишневський).
  • Про світ (спікери: Святослав Мотрен, Мирослав Маринович, Матвій Хренов, Андрій Любка).
  • Про людину (спікери: Валерій Пекар, Павло Худ, Богдана Неборак, Євген Фєдєчкін).

На останній сесії спікери говорили про еволюцію мислення лідерства та менеджменту, кольори особистості та різнобарвний менеджмент, наші очікування і їх відмінності залежно від нашої різнобарвності, мозаїчності. Також наголосили на ролі читання для розвитку та демократії, вплив особистості на процеси відновлення, методи і техніки відновлення, багато рефлексували і ділились досвідом.

Дякуємо організаторам за ідею і її прекрасне втілення, спікерам – за цікаві матеріали та їх подачу а також активне спілкування з групою, учасникам – за відкритість та групову динаміку, і особливо – за натхнення та мотивацію для покоління відродження!