Заняття до тижня громадського здоровʼя

17.05.2024

15 травня  у рамках Європейського тижня громадського здоровʼя викладачі кафедри громадського здоров’я та управління охорони здоров’я провели заняття зі здобувачами освіти ІІІ курсу.

На занятті були розглянуті питання поведінкових факторів ризику неінфекційних хвороб, у тому числі спричинених ментальними розладами та зловживанням психоактивними речовинами, принципи здорового та збалансованого харчування, про вплив фізичної активності на організм. Висвітлені питання профілактики соціально-значущих захворювань, санітарно-просвітницької роботи серед населення та акцентувалася увага на здоровому способі життя.

Здобувачі освіти активно брали участь в обговоренні тематики заняття та надавали пропозиції із залучення інновацій для більш широкого інформування населення про проблеми здоров’я та способів його збереження.