Захід до Дня обізнаності про епілепсію

15.03.2024

12 лютого 2024 кафедра неврології та дитячої неврології ННІ ПО ХНМУ організувала і провела освітньо-інформаційний захід «День обізнаності про епілепсію». 130 країн світу об’єднались для інформування про епілепсію всіх причетних до цієї проблеми людей: пацієнтів, їх рідних і близьких, медичний персонал, що стикається з цією проблемою та всіх небайдужих людей.

Захід був проведений на клінічній базі кафедри неврології та дитячої неврології КНП «Міська дитяча лікарня №5» ХМР. Захід було організовано Українською протиепілептичною лігою, ГО «Епіпросвіта», благодійним фондом «Рімон», ДУ «Інститут НПН НАМН України, ХНМУ.

У заході також взяли участь директорка Північного департаменту НСЗУ Вікторія Мілютіна, в.о. директора Департаменту охорони здоров’я Харківської міської ради Ігор Кулик, перший проректор з НПР ХНМУ Максим Хаустов, а також лікарі й співробітники КНП «Міська дитяча лікарня №5», викладачі кафедри неврології та дитячої неврології ННІ ПО ХНМУ.