З днем науки в Україні!

20.05.2023

Шановні колеги!

20 травня в Україні наукова спільнота України відзначає своє професійне свято – День науки. Цей день був встановлений Указом Президента України ще у лютому 1997 року. Мета свята – об’єднати науковців усієї країни.

Усі ми знаємо, що без науковців неможливий розвиток жодної країни. Саме завдяки нашим провідним діячам Україна залишається на гідному рівні серед інших країн світу. Незважаючи на складні часи, наша країна продовжує розвиватися і йти до Перемоги. Харківський національний медичний університет є невід’ємною складовою світової наукової спільноти, і ми робимо все, щоб розвиватися і надалі. Співробітники нашого ЗВО завжди були у топі найкращих науковців світу, і ми гідно триматимемо своє звання і надалі.

Шановні професори й доценти, асистенти й викладачі, наукові співробітники, аспіранти й студенти, лаборанти!

Ваші наукові відкриття та актуальні розробки є предметом гордості всього народу. Бажаємо вам нестандартного мислення, натхнення та наполегливості. Нових вам відкриттів, неперевершених звершень задля добробуту української медичної науки, в ім’я процвітання України!

Віримо, що війна скоро закінчиться, і ви зможете з новими силами робити свої відкриття!

Ректор університету Валерій Капустник