Волонтери вишу отримали Подяки ректора ХНМУ

30.08.2024

30 серпня 2024 р. відбулося нагородження студентів Волонтерської медичної бригади університету, які активно долучилися до догляду за пацієнтами, переміщених з психоневрологічних та геріатричних диспансерів до клініки Науково-дослідного інституту гігієни праці та профзахворювань ХНМУ.

Понад 20 волонтерів отримали Подяки ректора ХНМУ, які їм вручив в.о. ректора Володимир Лісовий за активну волонтерську діяльність, чуйне та милосердне ставлення до тяжкохворих пацієнтів.

Звертаючись до активістів, пан Володимир подякував їм, адже у цей скрутний час повномасштабної агресії вони проявили себе справжніми патріотами країни, міста та професії – саме так повинні працювати молоді медичні працівники. «Ми бачимо наших випускників на передовій, на швидкій, у шпиталях, бо медик – це боєць, який виконує свій професійний обов’язок. Хочу висловити вам свою щиру подяку за те, що ви такі чуйні і побажати вам успіхів у оволодінні практичними навичками», – зазначив Володимир Миколайович.