Вітаємо!

30.04.2024

Харківська обласна рада товариства винахідників і раціоналізаторів та Харківська державна наукова бібліотека ім. В.Г. Короленко за підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної військової адміністрації провели черговий щорічний конкурс «Молодий новатор».

Дипломом І ступеня за роботу «8-ізопростан як маркер оксидативного стресу в експериментальних тварин після імплантації хірургічних сіток з покриттям на основі танталу» в номінації «Краща публікація в галузі медицини» нагороджено аспіранта кафедри біологічної хімії Олександра Кислова (керівник – Оксана Наконечна).

За активну винахідницьку та наукову діяльність в галузі медицини та з нагоди Міжнародного дня інтелектуальної власності грамотами нагороджено: професора кафедри хірургії № 4 Володимира Негодуйка, доцента кафедри педіатрії № 3 та неонатології Сергія Матвієнка та асистентку кафедри ортопедичної стоматології Карину Андрієнко.