Вітання з Днем знань голови Наглядової ради ХНМУ

Шановні друзі!

Дозвольте мені, як голові Наглядової ради Харківського національного медичного університету, привітати вас з початком нового навчального року.

Ви обрали найгуманнішу, але надскладну і найвідповідальнішу професію. Бути медиком – це і покликання, і спосіб життя. Як показує досвід, найскладніші виклики сучасності в першу чергу лягають на плечі медиків. Я маю на увазі і пандемію, і військові дії.

Але ви маєте велику перевагу – навчатися в провідному медичному навчальному закладі, який має потужну наукову та освітню базу, найстаріші педагогічні та наукові школи і звичайно талановитих викладачів.

Тому знання, які ви отримуєте в Університеті, – це головна зброя і головна сила, яка завжди буде з вами. Це сила, яка створює ваше майбутнє, а отже, і майбутнє нашої країни. Адже з ваших особистих успіхів складається успіх усієї України.

Я бажаю нашій країні Перемоги та миру, Університету – розвитку і процвітання, а всім вам – благополуччя. Нехай збудуться всі ваші найсміливіші задуми та плани!

З повагою,
Голова Північно-Східного наукового центру