Вітання з Днем працівника освіти

03.10.2024

Шановні колеги!

Щиро вітаю вас із Днем працівників освіти! У цей непростий для нашої країни час, коли Україна відстоює свою незалежність та свободу у боротьбі з російським агресором, ваша праця набуває особливого значення. Ви не лише навчаєте нові покоління лікарів і науковців, а й формуєте їхній дух та готовність служити людям і своїй країні.

Харківський національний медичний університет завжди славився професійними викладачами. І зараз, попри виклики війни, ви продовжуєте гідно виконувати свою місію, передаючи знання, досвід та моральні цінності нашим студентам. Завдяки вашій наполегливій праці, медицина України стає сильнішою, а наше суспільство – більш згуртованим та витривалим.

Нехай ваша професійна діяльність і надалі приносить задоволення та гордість. Бажаю вам міцного здоров’я, миру, незламної сили духу та нових досягнень у професійній сфері. Дякую вам за вашу працю!

Валерій Капустник, в.о. ректора ХНМУ