Відбувся захід з Петриківського розпису

08.07.2024

5 липня 2024 року за ініціативою Первинної профспілкової організації співробітників та Первинної профспілкової організації студентів ХНМУ проведено чергову арт-терапевтичну сесію «Магія Петриківського розпису».

Захід відбувся у Науковій бібліотеці Харківського національного медичного університету з дотриманням усіх безпекових умов. До арт-терапії долучилися студенти, викладачі та співробітники інших структурних підрозділів університету. Всі учасники проявили свій таланти та наполегливість, а сам захід пройшов у дружній атмосфері та креативній взаємодії.

Підтримка ментального здоров’я та творчий відпочинок у прифронтовому місті — головна мета наших арт-терапевтичних сесій. Щиро дякуємо співробітникам Наукової бібліотеки за можливість провести цікавий та важливий захід у комфортних умовах.