Відбувся вебінар щодо академічної доброчесності

21.12.2023

19 грудня 2023 року відбувся вебінар «Академічна доброчесність як політика Репозитарію ХНМУ», організований Науковою бібліотекою спільно з науковим відділом університету (модераторка: директорка Наукової бібліотеки Ірина Киричок).

З вітальним словом до учасників звернувся проректор з наукової роботи Валерій М’ясоєдов, який зазначив надзвичайну актуальність тематики вебінару, акцентував увагу на важливості якісного контенту Репозитарію університету, від чого залежить кількість звернень та цитувань, що в свою чергу безпосередньо пов’язано з академічною доброчесністю.

Спікерки – головна бібліотекарка Вікторія Борзенкова та заступниця директора бібліотеки Тетяна Павленко – розповіли про зв’язок принципів академічної доброчесності з роботою щодо наповнення репозитарію, алгоритм роботи депозитора та його взаємодію з адміністратором Репозитарію ХНМУ, а також про порядок перевірки текстів на унікальність, які інструменти застосовуються, результати перевірки та допустимі показники, використання штучного інтелекту при написанні текстів тощо.

Вебінар зібрав 76 учасників, захід пройшов у робочій атмосфері, з конструктивними обговореннями та пропозиціями.

Більше на сайті Наукової бібліотеки ХНМУ