Відбувся День донора

17.05.2024

17 травня 2024 р. Первинна профспілкова організація студентів ХНМУ спільно зі Студентським самоврядуванням ХНМУ успішно провели День донора цільної крові серед студентів та співробітників університету.

Традиційно здача крові відбулася в Обласному центрі переливання крові міста Харкова.

Висловлюємо велику подяку Центру переливання крові, який продовжує активно працювати заради допомоги дітям з гематологічними та онкологічними захворюваннями КНП «Міська клінічна дитяча лікарня №16» Харківської міської ради, військовим та цивільним, які потребують кров у зв’язку зі збройною агресією російської федерації проти України.

Також ми щиро вдячні нашим здобувачам вищої освіти та співробітникам за небайдужість та участь у надважливій акції в нелегкі воєнні часи.