Відбулося засідання Вченої ради ХНМУ

22.06.2023

22 червня 2023 року відбулося засідання Вченої ради Харківського національного медичного університету в дистанційному форматі з використанням програми «Microsoft Teams».
На порядку денному розглядалося питання стосовно внесення змін до Правил прийому на навчання для здобуття вищої освіти у ХНМУ в 2023 році (доповідачка: заступниця відповідального секретаря Приймальної комісії ХНМУ Вікторія Головачова).

Також було заслухано доповідь проректора з науково-педагогічної роботи Володимира Марковського про перегляд та затвердження освітньо-професійних програм університету.

У ході засідання відбулося затвердження матеріалів наукового відділу та навчально-методичної і наукової літератури, а також обговорено поточні справи.