Відбулося засідання РР Відзнаки «Орден Святого Пантелеймона»

15.11.2021

12 листопада в Харківському національному медичному університеті відбулося Установче засідання Регіональної ради Харківської області Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона», яка здійснюватиме конкурсний відбір у 2021–2022 рр.

Координатор Регіональної ради, голова Обласної профспілки працівників охорони здоров’я України Альона Благовещенська розпочала засідання з приємної частини – нагородження переможців регіонального етапу конкурсного відбору у 2020–2021 рр. Подяками Поважної Ради Відзнаки. Винагороди отримали кращі представники медичної спільноти Харківщини, які здобули перемогу на регіональному рівні конкурсу.

Харківський національний медичний університет представляли:

• Володимир Лупальцов – професор, завідувач кафедри хірургії № 3 ХНМУ, член-кореспондент НАМНУ, Лауреат Державної премії в галузі науки і техніки, заслужений діяч науки і техніки України;
  • Володимир Коробчанський – професор, завідувач кафедри гігієни та екології № 1 ХНМУ;
  • Володимир Венцель – лікар-інтерн кафедри медицини невідкладних станів, анестезіології та інтенсивної терапії, фельдшер з медицини невідкладних станів КНП ХОР «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

Далі установче засідання було проведене в робочому режимі: Альона Вікторівна зачитала «Витяг із Положення про Відзнаку, що стосується формування та діяльності Регіональної ради», а також ініціювала створення Регіональної ради Харківської області Відзнаки та затвердження складу ради, яка здійснюватиме конкурсний відбір у 2021–2022 рр.

Відповідно до рекомендацій Поважної ради Відзнаки Харківську Регіональну раду було розширено до 16 осіб і голосуванням затверджено її новий склад, до якого увійшли:

• Альона Благовещенська – голова Харківської обласної організації Профспілки працівників охорони здоров’я;
  • Ірина Бронова – представниця ГО «Українська ліга розвитку паліативної та хоспісної допомоги», асистент кафедри дерматовенерології та ВІЛ/СНІДу ХМАПО;
  • Володимир Бутинський (Митрофан) – Єпископ Харківський і Богодухівський Православної Церкви України;
  • Олег Вирва – головний лікар ДУ «Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. М.І. Ситенка НАМНУ», орденоносець-переможець Відзнаки «Орден Святого Пантелеймона» у номінації «Новатор охорони здоров’я» у 2019 р.;
  • Маріне Георгіянц – проректорка з наукової роботи Харківської медичної академії післядипломної освіти;
  • Лариса Гриненко – завідувачка сектора управління персоналом Департаменту охорони здоров’я ХОДА;
  • Микола Корж – голова Харківського медичного товариства, директор ДУ «Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. М.І. Ситенка НАМНУ»;
  • Алла Котвіцька – ректорка Національного фармацевтичного університету;
  • Людмила Кривенко – професорка кафедри стоматології дитячого віку та імплантології ХНМУ, переможниця регіону в конкурсному відборі на отримання «Медаль Святого Пантелеймона» у номінації «За наукові розробки в медицині» у 2019 р.;
  • Володимир Лісовий – голова Вченої ради Харківського національного медичного університету;
  • Оксана Піонтковська – генеральна директорка КНП ХОР «Обласна дитяча клінічна лікарня № 1»;
  • Анастасія Рождественська – аспірантка кафедри внутрішньої медицини № 1 ХНМУ;
  • Юрій Сороколат – директор Департаменту охорони здоров’я Харківської міської ради;
  • Анжела Сушко – журналістка КП «Харьковские известия» Харківської міської Ради;
  • Наталія Флоріна – голова ГО «Асоціація медичних сестер міста Харкова та Харківської області»;
  • Едуард Хомченко – директор КЗОЗ «Харківський обласний медичний фаховий коледж».

Головою Регіональної ради було обрано Альону Благовещенську, заступником голови з інформаційного супроводу – Анастасію Рождественську, заступником голови, відповідального за Медаль Святого Пантелеймона – Людмилу Кривенко, а секретарем РР – Ірину Бронову.

Члени Регіональної ради визначили цілі, завдання та окреслили вектори подальшої діяльності в рамках проведення регіонального конкурсного відбору кандидатів на отримання Відзнак «Орден Святого Пантелеймона» та «Медаль Святого Пантелеймона» у 2020–2021рр.

Чекаємо на оголошення початку конкурсного відбору 2021–2022 рр. та нагадуємо, що Відзнака за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» є громадською, має професійно-фахову спрямованість і присуджується за гуманістичну й благородну діяльність у галузі охорони здоров’я, яка позитивно впливає на свідомість і духовний розвиток українського народу та держави в цілому, спрямована на збереження та зміцнення здоров’я жителів України, виховує толерантне ставлення один до одного і надихає на нові можливості.