Відбулося засідання Ректорату ХНМУ

28.12.2023

28 грудня 2023 року в режимі онлайн відбулося засідання Ректорату Харківського національного медичного університету під головуванням ректора Валерія Капустника.

На порядку денному було розглянуто декілька питань. Так, про стан поточної успішності студентів університету в осінньому семестрі за даними АСУ та підготовку до зимової екзаменаційної сесії доповів директор ННІ якості освіти Ігор Завгородній.

Інформацію про результати проведених заходів щодо недопущення порушення вимог мовного законодавства України в ХНМУ надала проректорка з науково-педагогічної роботи Ірина Лещина.

Про підготовку до ліцензування освітньої діяльності у сфері післядипломної освіти звітував директор ННІ післядипломної освіти Валерій В`юн.

Про хід підготовки до акредитації освітньо-професійних програм доповіли декан IІІ медичного факультету Микола Панченко та декан IV медичного факультету Микола Литвиненко.

Під час заходу також були обговорені поточні питання.