Відбулося засідання Ректорату ХНМУ

28.06.2023

28 червня 2023 року в режимі онлайн з використанням програми Microsoft Teams відбулося засідання Ректорату Харківського національного медичного університету під головуванням ректора Валерія Капустника.

На порядку денному було розглянуто низку питань. Так, з результатами роботи Групи сприяння академічної доброчесності ХНМУ присутніх ознайомила заступниця директора ННІ ЯО Інна Чухно.

Щодо готовності Приймальної комісії до прийому студентів 2023–2024 н.р. звітувала заступниця відповідального секретаря Приймальної комісії Вікторія Головачова.

Інформацію щодо заходів, присвячених випуску лікарів 2023 року, надав проректор з науково-педагогічної роботи Іван Летік.

Стосовно участі громадської організації «Студентське самоврядування ХНМУ» у виховному процесі студентів університету в умовах воєнного часу 2022–2023 н.р. доповіла голова Студентської ради Ганна Мороз.

Про підсумки проведення практичної підготовки здобувачів освіти у 2022–2023 н.р. розповів проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Резуненко.

У ході заходу також були обговорені поточні питання.