Відбулося засідання Ректорату ХНМУ

26.06.2024

26 червня 2024 р. у режимі онлайн відбулося засідання Ректорату Харківського національного медичного університету під головуванням ректора Валерія Капустника.

На порядку денному були розглянуті актуальні питання.

Так, інформацію про підсумки проведення практичної підготовки здобувачів освіти у 2023–2024 н.р. представила керівниця відділу виробничої практики Антоніна Замазій.

Про стан підготовки випускної документації до випуску здобувачів освіти 2024 р. доповіли декани факультетів. Стосовно заходів, присвячених випуску лікарів 2024 року, присутніх проінформував проректор з науково-педагогічної роботи Іван Летік.

Доповідь про готовність приймальної комісії до прийому студентів 2024–2025 н.р. представила відповідальна секретарка Приймальної комісії Вікторія Головачова.

У ході засідання також були обговорені поточні питання.